Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.


Poniedziałek, Czwartek :
9.00-16.00
Wtorek, Środa, Piątek :
15.00-20.00
Sobota :
10.00-14.00
Lek. wet. Tomasz Roszyk
specjalista chirurg
Ul. Ks. Kordeckiego 29
98-400 Wieruszów
TEL: 787 796 661
Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów

UWAGA

OD 25.03.2020 WIZYTY W GABINECIE TYLKO PO UMÓWIENIU TELEFONICZNYM. GABINET NIE BĘDZIE CZYNNY W DOTYCHCZASOWYCH GODZINACH PRACY W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi ograniczeniami przemieszczania się, od dnia 25.03.2020 do odwołania w celu: wizyty/ szczepień/ zakupu środków profilaktycznych (tabletki na odrobaczanie, środki p/pchelne/kleszczowe, etc...)
Proszę dzwonić:
tel. 787 796 661

gabinet weterynaryjny wieruszów

Cilla - planowy zabieg z "niespodzianką"

Cilla - suczka rasy Beagle została zakwalifikowana do zabiegu mastektomii z powodu guzów na listwie mlecznej oraz zabiegu ovariohisterektomii (sterylizacja chirurgiczna).
Podczas 4 godzinnego zabiegu uwidoczniony został duży guz śledziony, także suczka musiała dodatkowo przejść zabieg splenektomii (usunięcie śledziony).Obecnie Cilla jest już po wszystkich wizytach kontrolnych, ma ściągnięte szwy (a było ich bardzo dużo - cięcie od "pachy do pachwiny").
Jak widać na zdjęciu niżej, przysłanym przez właściciela, suczka oddaje się relaksowi na swoim ulubionym fotelu.Le. wet. Tomasz Roszyk

Galeria Zdjęć

Galeria Filmów

Nie ma dostępnych filmów dla tego artykułu