Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.


Poniedziałek, Czwartek :
9.00-16.00
Wtorek, Środa, Piątek :
15.00-20.00
Sobota :
10.00-14.00
Lek. wet. Tomasz Roszyk
specjalista chirurg
Ul. Ks. Kordeckiego 29
98-400 Wieruszów
TEL: 787 796 661
Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów

nieczynne

W dniach 26-27 Gabinet będzie nieczynny

gabinet weterynaryjny wieruszów

Nowa aparatura

Pompy infuzyjne - kropelkowa i strzykawkowa
Są to specjalistyczne urządzenia medyczne wykorzystywane do ciągłego podawania leków np. leków przeciwbólowych, płynów infuzyjnych, składowych znieczulenia ogólnego infuzyjnego.
Pompy infuzyjne używane są bardzo często w terapii stanów krytycznych np. obrzęku płuc - podczas terapii podawane są m.in. leki we wlewie ciągłym mające za zadanie wywołać wzmożoną diurezę. Pompy infuzyjne mają także szereg innych zastosowań


Koncentrator tlenu jest to urządzenie, za pomocą którego dostarczane jest pacjentowi powietrze o zwiększonej zawartości tlenu (ok 95%) w ilości od 1 do 6 l na minutę.

Zastosowanie:
- tlenoterapia podczas zabiegów operacyjnych
- tlenoterapia w przypadku chorób przewlekych (choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby płuc np choroba nowotworowa płuc)
- wstrząs
- reanimacja


Diatermia chirurgicznaDiatermia chirurgiczna wykorzystywana jest podczas zabiegów operacyjnych do cięcia i koagulacji tkanek. Jest ona stosowana m.in. w chirurgii onkologicznej, stomatologii i dermatologii

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr - jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Aparat wykorzystuje pomiar pochłaniania przez tkanki promieniowania o dwóch różnych długościach fal metodą pulsoksymetrii. Ten pulsoksymetr jest specjalnie przygotowany dla pacjentów weterynaryjnych (specjalne orpogramowanie oraz wysokiej jakości czujnik "klips")

Pozostały sprzęt:

Kardiomonitor:


Negatoskop:

Ciśnieniomierz z małymi mankietami:

EKG:

Lampa operacyjna:

Laryngoskop:

Maszynka do przygotowywania pola operacyjnego:

Mikroskop laboratoryjny:

Oftalmoskop:

Otoskop:

Skaler:

Sterylizator:

Stół operacyjny:

Ultrasonograf:

Wagi dla zwierząt:Galeria Zdjęć


Galeria Filmów

Nie ma dostępnych filmów dla tego artykułu