Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.


Poniedziałek, Czwartek :
9.00-16.00
Wtorek, Środa, Piątek :
15.00-20.00
Sobota :
10.00-14.00
Lek. wet. Tomasz Roszyk
specjalista chirurg
Ul. Ks. Kordeckiego 29
98-400 Wieruszów
TEL: 787 796 661
Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów

UWAGA

W dniach:
24.01 - 29.01
gabinet będzie nieczynny

gabinet weterynaryjny wieruszów

Koronawirus

Szanowni Państwo!

Z uwagi na dynamiczne szerzenie się koronawirusa powodującego COVID - 19 proszę :

- aby na poczekalni nie przebywało jednocześnie więcej niż 2 osoby, w miarę możliwości proszę o poczekanie na swoją kolej w samochodzie lub na dworze.

- nieprzychodzenie w stanie wskazującym na infekcje o przebiegu grypopodobnym, przeziębieniowym z towarzyszącymi objawami typu: katar, kaszel, podwyższona temperatura, osłabienie. Takie osoby będą proszone o opuszczenie gabinetu.

- nieprzychodzenie jeśli wróciło się z krajów o podwyższonym ryzyku, gdzie potwierdzono zakażenia wirusem w ciągu dwóch tygodni od powrotu,

- proszę ograniczyć ilość opiekunów przychodzących ze zwierzęciem (szczególnie proszę o ograniczenie wizyt przez osoby starsze i dzieci)

Pomieszczenia gabinetu są regularnie napromieniane lampami bakteriobójczymi, powietrze jest oczyszczane lampami bakteriobójczymi przepływowymi.
Proszę o zamykanie drzwi

Galeria Zdjęć

Nie ma dostępnych zdjęć dla tego artykułu

Galeria Filmów

Nie ma dostępnych filmów dla tego artykułu