Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.


Poniedziałek, Czwartek :
9.00-16.00
Wtorek, Środa, Piątek :
15.00-20.00
Sobota :
10.00-14.00
Lek. wet. Tomasz Roszyk
specjalista chirurg
Ul. Ks. Kordeckiego 29
98-400 Wieruszów
TEL: 787 796 661
Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów Gabinet Weterynaryjny Wieruszów

UWAGA

OD 25.03.2020 WIZYTY W GABINECIE TYLKO PO UMÓWIENIU TELEFONICZNYM. GABINET NIE BĘDZIE CZYNNY W DOTYCHCZASOWYCH GODZINACH PRACY W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi ograniczeniami przemieszczania się, od dnia 25.03.2020 do odwołania w celu: wizyty/ szczepień/ zakupu środków profilaktycznych (tabletki na odrobaczanie, środki p/pchelne/kleszczowe, etc...)
Proszę dzwonić:
tel. 787 796 661

gabinet weterynaryjny wieruszów

Żabki i Scrapi

W poniedziałek 23. 11 gabinet TOM-VET odwiedziła liczna grupa młodych miłośników zwierząt z przedszkola nr 1 w Wieruszowie.
Przedszkolaki z grupy żabek chętnie słuchały porad o zwierzętach, zadawały pytania, przyglądały się pracy lekarza weterynarii i oglądały wyposażenie gabinetu.
Największą atrakcją dla dzieci była wizyta na sali operacyjnej oraz możliwość osłuchania bicia serduszka Scrapiego, który ponownie odwiedził gabinet (o wcześniejszych jego przygodach można poczytać na stronie
Przypadek Scrapiego
Zabieg torakotomii).
Dziękuję za miłą wizytę i zapraszam ponownie :)
Lek. wet. Tomasz Roszyk

Galeria Zdjęć


Galeria Filmów

Nie ma dostępnych filmów dla tego artykułu